SHT
 
Služby


KVIP ponúka svojim partnerom viac
V dnešnej dobe záleží inštalatérom aj partnerom v dodávateľskom priemysle na tom, aby sa mohli dokonale spoľahnúť na svojho partnera ohľadne kvality, výberu a servisu. KVIP spĺňa tieto nároky: sme úspešní, pretože prispievame k úspechu našich partnerov. Jasné prednosti podniku, ktoré neustále zväčšujeme, z nás robia spoľahlivého partnera:

Rozsiahly a bezkonkurenčný sortiment produktov
Viac ako 250.000 tovarov, z toho viac ako 5.000 denne k dispozícii, to na Slovensku znamená značný výber.

Silná stále sa rozrastajúca servisná sieť a infraštruktúra orientovaná na zákazníka
Partneri KVIP môžu dnes profitovať zo 16 pobočiek s integrovanými skladmi, kde si môžu vyzdvihnúť tovar a kryjú dennú potrebu sanitárnych, vykurovacích a inštalačných materiálov našich zákazníkov. Servis, ktorý ponúkame je presvedčivý a odborné znalosti našich pracovníkov sú široké. 

Naši partneri získavajú viac možností hlavne širokým sortimentom, ambicióznym servisom, ocenením odmenenou logistikou, spoločnými marketingovými aktivitami a celoplošnou infraštruktúrou. Rozšírením predajnej plochy sa staneme spoločnosťou s najlepším pokrytím predajnej plochy na slovenskom trhu!

Online nákup
Viac servisu len kliknutím myši. KVIP webshop je zákazníkom k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Nezávisle na otváracích hodinách môžu zákazníci rýchlo a jednoducho zistiť skladový stav produktov a objednať si ich.

Záručný servis
Na všetky naše výrobky poskytujeme záruku minimálne 24 mesiacov.

O krok vpred v oblasti logistiky 
Vďaka neustálym inováciám sa KVIP stará o náskok zákazníkov v rýchlosti, spoľahlivosti a dostupnosti. Disponujeme najdostupnejšou predajnou sieťou v brandži vďaka dostupným kanálovým centrám vo vybraných krajských mestách. Operujeme s najmodernejšou skenovacou technikou na zabezpečenie precíznej logistiky závozov z centrálneho skladu s minimálnou chybovosťou. Decentrálnym nákupom s centrálnou kontrolou nákupu všetkých pobočiek zaručujeme dostupnosť tovaru na vyše 95 %. Produkty, ktoré pre Vás objednávame, dokážeme zabezpečiť veľmi rýchlo vďaka výborným vzťahom s našimi dodávateľmi. Optimálne využívame vlastnú a externú dopravu s nízkou evidenciou reklamácií. Dodávku v rámci Slovenska vybavíme do 24 hodín k zákazníkovi.
Shop

© 2019 KVIP         |   Napíšte nám   |   Objednávka katalógov   |   Ochrana osobných údajov   |   Obchodné podmienky   |   Fakturačné údaje